آخرين ويرايش : ۱۳۹۳ پنجشنبه ۲۰ شهريوربا تشکر از اينکه انجمن هک ایران را جهت مشاهده و فعاليت انتخاب کرده ايد . به لحاظ حفظ نظم سايت و همچنين راحتي کاربران اين قوانين وضع شده است ، که کاربران مي بايست طبق آن عمل کنند . در غير اين صورت مسئولين سايت اين حق را دارند که موضوعات ، تاپيک ها ، اخبار و تمامي توضيحات و در برخي مواقع اكانت آن کاربر را از سايت حذف نمايند. اين قوانين به صورت کامل در زير منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كند . لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين سايت به پيغامهايي که ممکن است برخي از روزها به هر نحوي به اطلاع كاربران ميرسد دقت فرماييد. اين قوانين بلا استثناء مي باشند و در رابطه با تمامي كاربران از جمله تازه وارد ، فعال ، همكاران سايت ، مديران انجمن ها و ... اجرا خواهند شد. پس از خواندن دقيق اين قوانين گزينه "ضمن مطالعه دقيق اساسنامه ، با همه موارد موافقم" را تيك بزنيد و سپس كليد "ثبت نام" را بفشاريد . شما ميتوانيد براي خواندن قوانين به بخش قوانين سايت نيز مراجعه نماييد .

حفظ حريم شخصي کاربران :
انجمن هک ایران کار خود را از سال 2003 شروع کرد و طي اين چندين سال مديريت هاي متفاوتي را توسط مديران مختلف تجربه کرده است . لذا ممکن است حفظ حريم شخصي کاربران تغييرات کلي در سال هاي اخير داشته باشد .
در حال حال حاضر وضعيت "حفظ حريم شخصي" کاربران به صورت زير است :
تمامي اطلاعات کاربران نزد مديران ارشد سايت محفوظ است . مگر به درخواست کتبي مراجع يا مراکز قانوني دولتي .


1- قوانین ثبت نام:

1-1: تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند . در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب ، اكانت آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمن ها قطع خواهد شد . حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد همچنين پس از عضويت امكان لغو عضويت توسط كاربر و يا مدير وجود نخواهد داشت .
2-1: لطفا در هنگام ثبت نام ایمیل مربوط به خود را به صورت صحیح وارد نمائید و از وارد نمودن آدرس ایمیل های نامعتبر خودداری فرمائید. زیرا ایمیل های اطلاع رسانی سایت ، ایمیل های فراموشی پسوورد ، اهراز هویت کاربر ، اشتراک های انجمن و ..... به آدرس ایمیل ثبت نامی ارسال خواهند شد.( پس از ثبت نام لینک فعالسازی اکانت به ایمیل شما ارسال می شود )
3-1: پس از عضويت امكان لغو عضويت توسط كاربر و يا تیم مدیریت سایت وجود نخواهد داشت.
4-1: لطفاً از ایجاد بيش از يک حساب کاربری در سايت جداً خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب کاربری از طرف يک کاربر ، تمامي آنها در اولين فرصت حذف خواهند شد و و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.
5-1: ایجاد نام کاربری مشابه نام های کاربری مدیران سایت ، کاربران ویژه و عضو ها قدیمی سایت و سوءاستفاده از این قبیل نام ها مجاز نمی باشد و در صورت شکایت دیگر کاربران به تشخیص تیم مدیریت برخورد لازم انجام خواهد شد.
6-1: تغییر نام کاربری بعد از ثبت نام توسط مدیران سایت قابل انجام نمی باشد. به همین جهت لطفا در هنگام ثبت نام با رعایت قوانین ، نام کاربری مورد نظر خود را انتخاب فرمائید.
7-1: در صورتی که به هر دلیل حساب کاربری قبلی شما در سایت ، توسط مدیران مسدود شده است از ثبت نام مجدد با اطلاعات جدید خودداری فرمائید.( در این زمینه می توانید از طریق قسمت "تماس با ما" و با ایمیل مدیریت سایت پیگیر اکانت قبلی خود باشید.)
2- قوانین عمومی :


1-2: انجمن هک ایران تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است .لطفاْ در زمان مطرح كردن مطلبي در سایت ، به مسايل و قوانين کشور ، و نیز پرهیز از بحث و تبادل نظر در موضوعات مطرح شده در " فهرست مصادیق محتوای مجرمانه (موضوع ماده 21 قانون جرایم رایانه ای) "دقت لازم و کافی را مبذول فرمائید. و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد.مدیران انجمن کلیه مطالبی که به نوعی دربردارنده مطالب فوق باشد را حذف و دسترسی کاربر خاطی را محدود خواهند کرد.
2-2: ایجاد هر گونه بحث مغایر با موضوع اصلی سایت همانند دين، مذهب ، سياست ، مقدسات ، موضوعات تفریحی و سرگرمی و نیز مسایل مربوطه به هر شکل و روش اکیدا ممنوع می باشد و در صورت مشاهده دسترسی کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
3-2: جهت ارسال پست و تاپیک و نیز هر گونه مطلب و پیام حتما از زبان شیرین پارسی استفاده نمائید.ارسال به صورت فینگلیش انگلیش و سایر زبان ها و کاراکتر های بیگانه مجاز نمی باشد.
4-2: رعایت ادب و احترام به کاربران و مدیران سایت و استفاده از کلمات مناسب و مودبانه جهت ارسال هر نوع مطلبی در سایت ضروری می باشد.بدیهی است در صورت مشاهده عدم رعایت این بند از قوانین با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
5-2: لطفا در هنگام ايجاد تاپيک يا مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نماييد و از مطرح کردن سوالات خود در انجمن هاي نامتناسب با سوالتان خودداري نماييد . در صورت عدم رعایت این بند از قوانین برای اولین بار تاپیک حذف خواهد شد و در صورت تکرار ، علاوه بر حذف ، اخطار تخلف نیر برای شما ثبت خواهد شد.
6-2: کاربران مي بايست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيغامهاي خود از يک موضوع مناسب استفاده نمايند. اين موضوع مي بايست در رابطه با سوال ، مشکل و يا پيغام ايشان باشد. در غير اينصورت در حالتي که کاربر جديد باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مجدد اين موضوع توسط کاربران ، بدون در نظر گرفتن جدید و قدیم بودن ، برخورد جدي خواهد شد. از انتخاب عناويني از جمله "كمك" ، "تورو خدا كمكم كنيد" ، "خيلي مهم" ، "هر كي ميتونه جواب بده" ، "نياز به پاسخ فوري" ، "يك برنامه" ، "چطوري ميتونم" ، "كرك برنامه" و مواردی از این قبیل جدا خودداري نماييد ، در غیر این صورت طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد.
7-2: کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال پيغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب ، اكانت آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد .
8-2: لطفا از ارسال تاپيکهاي تکراري جدا خودداري فرماييد. قبل از ايجاد تاپيک جدید و يا طرح سوال با استفاده ازگزينه جستجو از عدم وجود مطلب مورد نظر در انجمن ها مطمئن شويد. ایجاد یک تاپیک در بخش های مختلف به صورت تکراری اکیدا ممنوع می باشد.
9-2: لطفاْ از ارسال پست هاي تكراري در تاپیکها خودداري فرماييد. پست هاي تكراري توسط مديران به سرعت حذف خواهند شد و در صورتي كه كاربر قصد تبليغ و يا نمايش يك مطلب در تمامي انجمن ها را داشته باشد ، تمامي آن ارسالها حذف خواهند شد. چرا كه اين كار باعث ایجاد مزاحمت برای كاربران ديگر مي شود. در صورت تكرار اين عمل از سوي كاربر ، اكانت وي نيز در اولين فرصت مسدود خواهد شد.
10-2: لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. در نظر داشته باشید سایت دارای بخش های آموزشی است و امکان مطرح شدن سوالهای ابتدایی از طرف کاربران وجود دارد.لذا ارسال پستهای تمسخر آمیز ، دلسرد کننده و موارد مشابه ممنوع می باشد.
11-2: لطفا در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرماييد. بدين معني که در صورتي که سوالهاي گوناگوني داريد ، آنها را در چندين ارسال مطرح نماييد و از مطرح کردن تمامي سوالات در يک ارسال خودداري فرماييد.
12-2: سواستفاده از امکانات سایت مانند پیغام خصوصی ، پیغام بازدیدکننده ، ارسال پست و تاپیک در انجمن ها ، پروفایل کاربران و .... جهت ارسال اسپم های تبلیغاتی ، دعوت برای پیوستن به گروهها ، سایتها و انجمنهای متفرقه ، دعوت برای خرید / فروش هر گونه کالا و محصول ، سرویس ، خدمات ، و ...... اکیدا ممنوع می باشد.( فعالیتهای تجاری تنها در بخش فروش سایت و با رعایت قوانین بخش فوق مجاز می باشد).
13-2: در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ، مديران و مسئولان سايت ، با كاربر متخلف برخورد جدی خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد .
14-2: مباحث مربوط به Hack (از ديد منفي) و مسائلي که باعث آزار و اذيت ديگران شود اکيداً در سايت ممنوع مي باشد. تنها موارد مثبت ، برنامه ها و آموزش موارد امنيتي سيستم و مقابله با هكران و موارد مشابه که براي کاربران مفيد واقع شود، مجاز است. در صورت عدم رعایت این بند از قوانین دسترسی اکانت خاطی به انجمن مسدود خواهد شد.( قرار دادن اطلاعیه هک ، اطلاع رسانی در این زمینه نیز شامل موارد فوق است )
15-2: نام کاربري شما تنها متعلق به شماست. از به اشتراک گذاري حساب خود پرهيز کنيد. در غير اين صورت مسئوليت تخلفات بر عهده شما بوده و در این زمینه هیچ دلیل و توجیهی پذیرفته نخواهد شد.
16-2: لطفاً در صورتي که پاسخ سوالی را نمي دانيد از ارسال مطالبي که باعث شلوغ شدن آن ارسال شود پرهیز کنید. در صورتي که بحث خاصي داريد مي توانيد با رعایت قوانین تاپیک جدید ایجاد نمائید.
17-2: مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و در قبال موارد جانبی آنها از جمله سالم و کارآمد بودن ، آلوده نبودن به ویروس ، تروجان ، فایل های جاسوسی ، کدهای مخرب و ..... هیچ گونه مسئولیتی بر عهده انجمن هک ایران نمی باشد. ( پیشنهاد می کنیم در صورت دریافت هر گونه فایل در محیط اینترنت قبل از استفاده به وسیله برنامه های آنتی ویروس ، آنتی تروجان و برنامه هایی از این قبیل به صورت دقیق آنرا مورد برسی قرار دهید).
18-2: در صورت مشاهده قرار گیری فایل های آلوده ، مخرب و مشکوک توسط کاربران در انجمن ، بدون اخطار قبلی مطلب فایل فوق حذف و در صورت تشخیص تیم مدیریت ، اکانت کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
19-2: براي امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمن ها استفاده نماييد در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق ايميل ، چت و يا هر طريق ديگري ارتباط داشته باشيد سایت هيچ گونه مسئولیتی در قبال ایجاد مشکلات احتمالی بعدی بر عهده ندارد.
20-2: چناچه اعمال مدیریتی ( حذف ، ویرایش ، انتقال ، قفل ، ادغام ) بر روی تاپیک ، پست ، پیغامهای موجود در درپروفایل و ... توسط مدیران اعمال شد در صورت نیاز جهت اطلاع از علل این امر و یا وجود سوال در این زمینه به صورت خصوصی با مدیر مربوطه در ارتباط باشید (در صورت مطرح کردن موضوع به صورت عمومی در قالب تاپیک ، پست و ... ، موارد سریعا حذف خواهد شد و پیگیری های بعدی شما حتی به صورت خصوصی پاسخ داده نخواهد شد . )
21-2: در صورت مشاهده موارد خلاف قوانین ، مورد را از طریق دکمه "گزارش پست خلاف" و یا پیغام خصوصی به مدیران انجمن مربوطه جهت بررسی ارجاع دهید.هر گونه برخورد شخصی کاربر به جای تیم مدیریت و تصمیم گیری در این زمینه مجاز نخواهد بود و در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.
22-2: هر گونه استفاده ابزاری از امکانات "گزارش پست خلاف " و "تشکر" اکیدا ممنوع می باشد و در صورت مشاهده این مورد ، کاربر متخلف از امکانات فوق محروم خواهد شد.
23-2: در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آميز ، توهين آميز ، مطرح نمودن منازعات و مشکلات شخصی ، موارد اعتراض و انتقاد آمیز در رابطه با کاربران و یا تیم مدیریت در انجمن ها ، مطلب فوق سريعا حذف و در صورت تکرار مجدد برخورد لازم و کافی با کاربر خاطی انجام خواهد شد.
24-2: ارسال هر گونه پست نامرتبط که به نوعی سبب انحراف تاپیک از موضوع اصلی خود شود مجاز نمی باشد و در صورت تشخیص تیم مدیریت ، پست های نامرتبط حذف خواهند شد و برخورد لازم با کاربران خاطی انجام خواهد شد.استارتر تاپیک در صورت مشاهده موارد فوق تنها مجاز به ارسال گزارش به مدیران انجمن می باشد و هر گونه بحث و برخورد با کاربران خاطی ممنوع می باشد.
25-2: لطفا در جهت حفظ نظم و آرامش و رعایت حقوق دیگر کاربران لطفا هر گونه انتقاد ، منازعات ، مشکلات و نظرات شخصی خود در خصوص یک کاربر و فعالیت های او ( تاپیک ،پست ، مطلب و ... ) را به صورت خصوصی با ایشان در میان بگذارید و از مطرح نمودن مطالب فوق به صورت عمومی اکیدا خودداری فرمائید.
26-2: در صورت داشتن انتقاد از يک مدير لطفا در صورت تمايل به وسيله پيغام خصوصي* آنرا براي ديگر مديران ارشد ارسال نمائيد، چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عمل يا رفتار مديري در انجمن داريد لطفا آنرا تنها از طريق پيغام خصوصي* براي مديريت سايت* ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي* و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود ،همچنين ميتوانيد از قسمت تماس با ما با مدیریت سایت در ارتباط باشید.
27-2: مدیران انجمن حق سوءاستفاده از مقام خود در جهت تبلیغ کالا ، خدمات ، سرویس و ..... ، خرید و فروش موارد فوق را ندارند. در صورت مشاهده تخلف فوق را از طریق قسمت "تماس با ما" و ایمیل مدیریت کل سایت ، اطلاع دهید مورد رسیدگی و تصمیم گیری نهایی قرار گیرد.
28-2: ارسال هر گونه پست تشکر و سپاس در تمام بخش های انجمن اکیدا ممنوع می باشد و در صورت مشاهده همانند پست اسپم برخود خواهد شد !( جهت تشکر تنها استفاده از "دکمه تشکر " مجاز می باشد ).
29-2: هر گونه تقاضای اسپانسر ، سرویس های رایگان ، مبادلات کالا به کالا و نیز اعلام آمادگی جهت ارائه سرویس ها و خدمات فوق ، پیشنهاد فروش سرویس ها و خدمات و کالا های رایگان به هر نحو در انجمن اکیدا ممنوع می باشد .
30-2: هر گونه ارسال های اسپم و پی در پی در جهت افزایش تعداد پست ها در انجمن اکیدا ممنوع می باشد و در صورت مشاهده علاوه در حذف تمامی پست های ارسال شده. اکانت کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
31-2: هر گونه فروش لیست ایمیل در تمامی قسمت های سایت ممنوع است .
32-2: هر گونه بحث و تبادل نظر در خصوص راه های عبور از فــ یـــ لــــ تــــــر ، نرم افزارها ، معرفی سایتهای فــ یـــ لــــ تــــــر شده ، نحوه کانفیگ سرورها جهت موارد فوق ، خرید و فروش اکانت ها ، برنامه های مربوطه و کلیه موارد مربوط به این موضوع به هر نحو اکیدا ممنوع می باشد ! شرکت در بحث ها و مطالب فوق نیز به معنی عدم رعایت این بند از قوانین می باشد و در صورت مشاهده دسترسی کاربران خاطی به انجمن مسدود خواهد شد.
33-2: شرکت در بحث ها و مطالب خلاف قوانین انجمن و ادامه آنها حتی جهت اعتراض ، اعلام مخالفت و تذکر به ایجاد کننده مطلب مجاز نمی باشد .جهت کمک به سایت لطفا مورد را از طریق "گزارش تخلف" و یا " پیغام خصوصی" به یکی از مدیران انجمن اطلاع دهید.
34-2: آپدیت بی دلیل تاپیکها در تمام بخش های انجمن ممنوع می باشد و در صورت مشاهده پست های اسپم حذف و با کاربر متخلف برخورد خواهد شد.
35-2: هر گونه نقل قول پست های خلاف قوانین کاربران مجاز نمی باشد.
36-2: ایجاد هر گونه تاپیک در خصوص قالب های ریپ شده ، اسکریپت و موارد دارای کپی رایت ممنوع می باشد.
37-2: تمامی سوالات و درخواست های راهنمایی کاربران در تمام بخش های انجمن باید در تاپیک ایجاد شده پاسخ داده شود. در هر گونه ارجاع کاربر به پیغام خصوصی ، مسنجرها ، ارتباط از طریق ایمیل و موارد مشابه اکیدا ممنوع می باشد.
38-2: در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از سایتهای معتبر دیگر می باشید.لطفا مطلب را به صورت کامل و بدون تغییر کپی نموده و در پایان حتما لینک و نام منبع را ذکر نمائید.(به دلیل رعایت حق کپی رایت و نیز در صورت وجود مشکل در سایت منبع ، کاربران دیگر دچار گمراهی نشوند )
39-2: هر گونه انتقاد و شکایت از کاربران و سرویس ها ارائه شده با رعایت قوانین تنها در بخش "انتقاد و پیشنهاد" امکان پذیر است ، ارسال مطالب فوق در دیگر بخش های سایت ممنوع می باشد.

40-2: هر گونه فعالیت تجاری تنها در بخش فروش سایت امکان پذیر است. ارسال مطالب فوق در دیگر بخشهای انجمن اکیدا ممنوع می باشد و در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد تکرار تخلف فوق موجب برخورد با کاربر خاطی خواهد شد !

3- قوانین بخش فروش :

1-3: انجمن هک ایران هیچ گونه تعهد و مسئوولیتی در قبال کلیه فعالیتهای تجاری و غیرتجاری که از طریق این بخش از سایت انجام می شود بر عهده ندارد !
2-3: اين قوانين شامل تمامي بخش فروش و زير شاخه هاي انجمن فروش مي شود .(قابل ذکر است بخش فروش انجمن شامل "فروش سرویس " و "درخواست سرویس" می باشد)
3-3: ارائه و فروش هر گونه خدمات ، سرویس ها ، کالاها و ..... در این بخش منوط به رعایت قوانین ج.ا.ا و نیز قانون جرائم رایانه ای کشور می باشد. ارائه موارد خلاف قوانین اکیدا ممنوع می باشد.
4-3: کاربران با مسوولیت خود در این بخش فعالیت می کند و هیچ گونه تعهدی در خصوص صحت و سقم معامله متوجه انجمن نمی باشد.
5-3: اعتبار و سابقه فروشندها ، کمیت و کفیت کالاها ، خدمات ، سرویس های ارائه شده و ... در این بخش مورد تائید انجمن و تیم مدیریت نمی باشد.
6-3: با استناد به دلایل بالا کاربر شخصا ملزم به رعایت دقت کافی و نیز اطمینان در خصوص سوابق و کیفیت سرویسها/خدمات و مطالعه تاپیک های فروش قبلی فروشنده و موارد مشابه قبل از خرید و استفاده از خدمات و سرویس های مربوطه ارائه شده در انجمن می باشند.
7-3: جهت ایجاد تاپیک بخش مناسب با موضوع مطلب خود را انتخاب نمائید. در صورت ایجاد تاپیک در بخش نامناسب بدون هر گونه اطلاع قبلی تاپیک فوق حذف خواهد شد.
8-3: هر گونه فروش و ارائه سرویس و خدمات در این بخش منوط به داشتن 100 پست مفید و موثر در انجمن و گذشت مدت زمان حداقل 30 روز از تاریخ عضویت حساب کاربری در انجمن می باشد.
9-3: ایجاد تاپیک جدید در بخش فروش منوط به گذشت حداقل 7 روز از تاریخ ایجاد آخرین تاپیک در بخش فوق می باشد. (اين قانون شامل تمام شرکت هاي ذیربط نیز می باشد ).
10-3: فعالیت هر شرکت ، برند تجاری ، فروشندگان ، ارائه دهندگان سرویس / خدمات و ... در بخش فروش تنها تحت عنوان یک حساب کاربری (یوزر) امکان پذیر است.فعالیت اکانتهای متفرقه تحت عناوین مختلف غیر مجاز است.( شرکت x تنها تحت عنوان یک اکانت اجازه فعالیت در این بخش را دارد)
11-3: ایجاد هر گونه تاپیک اطلاع رسانی و تبلیغاتی در خصوص محصولات ، سرویسها و خدمات قابل ارائه ممنوع می باشد. اطلاع رسانی به وسیله وب سایتهای فروشندگان قابل انجام است.
12-3: در صورت حضور/عدم حضور استارتر ( به هر دلیل ) در تاپیک های بخش فروش ، امکان ادامه تاپیک ، ارائه سرویس و خدمات ، پاسخ به سوالات ، اطلاع رسانی و ... توسط کاربران متفرقه تحت هر عنوان ممنوع می باشد.
13-3: ایجاد کننده تاپیک فروش ملزم به پاسخ سوالات کابران در خصوص سرویس و خدمات ارائه شده با حوصله و رعایت ادب و احترام می باشد.
14-3: در تاپیک های ایجاد شده در بخش فروش ،حداقل قرار دادن مشخصات سرویس / خدمات ارائه شده به صورت کامل و مناسب ، تعرفه ها ، نحوه ی خرید ، نحوه ی ارتباط ، توضیحات مختصر و .... در پست اول الزامی می باشد.
15-3: قرار دادن نظرات کاربران تاپیک های قبلی در تاپیک فروش جدید و نقل قول های طولانی مجاز نمی باشد ( تنها قرار دادن لینک تاپیکهای فروش قبلی در انجمن هک ایران بلامانع است).
16-3: در تاپیکهای ایجاد شده در بخش فروش تنها امکان ارائه یک نوع سرویس/خدمات مجاز است.( به صورت مثال در تاپیک فروش سرور اختصاصی امکان ارائه سرور مجازی و موارد مشابه وجود ندارد).
17-3: مدت زمان اعتبار تاپیک های ایجاد شده در این بخش از زمان آغاز ، مدت 90 روز می باشد.در صورت استمرار سرویس فوق و نیاز ، تاپیک جدید ایجاد شود.قابل ذکر است عدم اعلام "تنها استارتر تاپیک" به معنی استمرار فروش می باشد و ارسال پست هایی با عنوان "فروش ادامه دارد" اکیدا ممنوع است.
18-3: کاربران مجاز به اظهار نظر در خصوص کلیات و جزئیات سرویس ارائه شده و موارد متفرقه مانند طراحی سایت فروشنده ، مجوز های فروشنده ، لوکیشن سرویس ، بحث و جدل در خصوص اثبات کیفیت و قیمت مناسب برای سرویس ارائه شده و موارد مشابه در تاپیکهای بخش فروش نمی باشند.
19-3: ذکر کلیه مشخصات ، جزئیات ( به صورت سمعی و بصری ) ، متعلقات ، تخفیفات ، تغییرات قیمت ، زمان آغاز/پایان فروش ویژه/عادی ، موجودی سرویس/خدمات قابل ارائه ، راههای ارتباطی ، اخبار جدید ، اطلاع رسانی و موارد مشابه تنها از طریق پست اول تاپیک و توسط شخص استارتر مجاز می باشد.ارسال موارد فوق در پستهای جانبی اکیدا ممنوع می باشد !
20-3: اعلام هر گونه تغییر در شرایط ، مشخصات ، تعرفه و .... تنها از طریق ویرایش پست اول انجام شود.ارسال موارد فوق در پستهای جانبی ممنوع می باشد.
21-3: در صورت تعلق آخرین پست موجود در تاپیک های این بخش به یک کاربر ، ارسال پست جدید ( به صورت متوالی با پست قبلی) توسط همان کاربر مجاز نمی باشد و موارد جدید از طریق "ویرایش" پست آخر در تاپیک قابل اعلام و ارسال است .
22-3: ارسال هرگونه پست مبنی بر تائید/رد کردن ، تعریف ، تمجید ، شکایت از سرویسهای قبلی ، تشکر ، تملق گویی و موارد از این قبیل در تاپیکهای این بخش ممنوع می باشد.( جهت استفاده تشکر از استارتر و نیز نشان دادن نظر مثبت خود نسبت به ایشان تنها از دکمه تشکر استفاده فرمائید.)

23-3: در صورت وجود تناقض در مشخصات ، تعرفه ها ، شرایط سرویس ، کالا ، خدمات ارائه شده. در مرحله اول مشکل را به صورت خصوصی با ارائه دهنده / فروشنده در میان بگذارید. در صورت عدم رفع تناقض با مدیران انجمن موضوع را در میان بگذارید.
24-3: ساب انجمن با عنوان "موارد دیگر" تنها جهت ارائه و فروش کالا ، خدمات ، سرویس های "متناسب با موضوع سایت " که فاقد بخش مجزا می باشند ایجاد شده است. بدیهی است ارائه هر گونه کالا ، خدمات ، سرویس های نامرتبط با موضوع اصلی انجمن بدون اطلاع قبلی از بخش فوق حذف خواهند شد. در صورت تکرار مجدد این تخلف برخورد لازم با کاربر خاطی انجام خواهد شد.
25-3: هر گونه به روزرسانی تاپیک های فروش با استفاده از پست های اسپم و بیهوده ( به صورت مثال : بالا ، به روزرسانی ، Up ، فروش ادامه دارد ، اعلام جزئیات سرویس ، اعلام کدها تخفیف ، اعلام موجودی سرویس و ..... )ممنوع می باشد.
26-3: ایجاد دو ( یا بیشتر .. ) تاپیک تکراری جهت ارائه یک نوع سرویس و خدمات ( با شرایط ، تعرفه ها ، مشخصات و دیگر موارد ی**ان) حتی با رعایت سایر قوانین ذکر شده در بالا مجاز نمی باشد .
27-3: در تاپیکهای فروش در صورتی که تعداد پست های متوالی سوالات کاربران بیش از 4 پست است فروشنده ملزم به استفاده از "نقل قول چند گانه " برای پاسخ دهی به پستهای فوق می باشد.

28-3: ارسال پست در تاپیک های درخواست سرویس و خدمات تنها با رعایت قوانین و توجه به شرایط و موارد مورد نیاز اعلام شده مقدور است.ارسال پست های مغایر با موارد فوق و پیشنهاد سرویس ها و خدمات مشابه با موارد فوق ممنوع می باشد و چنین ارسالهایی به معنی اسپم تلقی خواهند شد.
29-3: جهت ارسال پاسخ در تاپیک درخواست سرویس لطفا شرایط ، جزئیات ، تعرفه ها و در صورت امکان توضیحات مختصری از موارد پیشنهادی را ارسال فرمائید.( ارسال پستهایی تحت عنوان : "با ما در تماس باشید" ، "در خدمتیم" ، ارسال یاهو آیدی و شناسه های مسنجر ، آدرس ایمیل ، دعوت کاربر به ارسال پیغام خصوصی و چت ، تنها قرار دان لینک وب سایت فروش و موارد مشابه ممنوع می باشد ) قرار دادن لینک تاپیک فروش متناسب با نیاز کاربر در انجمن هک ایران مستثنی می باشد.
30-3: در تاپیک های درخواست سرویس ، در صورت اعلام "تهیه سرویس" ، ارسال پست پیشنهاد فروش و آفر و آپدیت بی دلیل تاپیک مجاز نمی باشد.
31-3: ارائه هر گونه سرویس جهت وارز ( اعم لایسنس آنتی ویروس، سیستم عامل، نرم افزار و .....) اکیداً ممنوع می باشد ! همچنین پاسخ به تاپیک های درخواست سرویس موارد فوق ، نیز شامل این بند از قوانین می باشد .


4- قوانين انجمن پيشنهاد و انتقاد :

1-4: حداقل پست براي ايجاد تاپيک در اين تالار 100 پست مي باشد .
2-4: قرار دادن مشخصات کامل شخص باز کننده تايپک مانند : نام , نام خانوادگی , مدير سايت , شماره همراه الزامی می باشد.
3-4: قرار دادن مدارک و مستندات (ايميل ، ع** و .... ) براي پيشنهاد يا انتقاد (درصورت عدم قرار دادن مدرک معتبر تاپيک حذف مي شود ) الزامی می باشد.
4-4: فقط و فقط شرکت کردن مديران سايت + شاکي + متشاکي در تاپيک صحيح مي باشد و در صورت عدم توجه با کاربر برخورد مي شود.
5-4: لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات و يا سوال کردن از به کار گيري الفاظ و جملاتي +18 يا کلمات رکيک جدا خودداري کنيد.
6-4: لطفاً در هنگام باز کردن تاپيک از عنوان مناسب استفاده فرمائید (استفاده کردن الفاظي مانند : *** , کلاهبرداري , ..... مجاز نمی باشد ).
7-4: جهت جلوگیری از هر گونه سوءاستفاده های احتمالی تاپیک های این بخش بعد از تائید مدیریت نمایش داده خواهند شد. در نتیجه لطفا پس از ایجاد تاپیک منتظر تائید باشید و از تکرار تاپیک فوق اکیدا خودداری فرمائید.
8-4: در حالت کلي بعد از استارت تاپيک هيچ تغييراتي در تاپيک ايجاد نمي شود و حتي به درخواست طرفين هم امکان حذف تاپيک وجود ندارد.


5- قوانين امضا کاربران :

1-5: رعایت ادب و احترام و استفاده از کلمات و جملات مناسب الزامی می باشد.
2-5: امضاي کاربران نبايد شامل پلن ,قيمت بسته فروش يا خود بسته فروش و موارد مشابه باشد.
3-5: در صورت امکان از زبان شیرین فارسی در این قسمت اسفاده فرمائید.
4-5: قرار دادن تنها 2 لینک در این قسمت مجاز می باشد.
5-5: قرار دادن حداکثر 2 شکلک در این بخش مجاز می باشد.
6-5: استفاده از حداکثر 4 سطر در این بخش مجاز می باشد.
7-5: استفاده از رنگ و فونت مناسب الزامی می باشد.
8-5: قرار دادن هر گونه تصاویر ، بنرهای تبلیغاتی ، لینک فایل های صوتی و تصویری در این بخش ممنوع می باشد.
9-5: استفاده از امضاء به عنوان ابزاری جهت اعلام شکایت ، انتقاد ، توهین ( به صورت مستقیم و غیز مستقیم ) تهمت و موارد مشابه به کاربران و مدیران و شخصیت ها اکیدا ممنوع می باشد.
10-5: استفاده از نامهای کاربری ، لینک پروفایل ، لینک تاپیک انتقاد ، شکایت ، از مدیران ، کاربران ، ارائه دهندگان سرویس ، کالا و خدمات ممنوع می باشد.
11-5: قرار دادن لینک سایت های فــ یـــ لــــ تــــــر شده ، سایتهای ناقض قوانین کشوری ، جرائم رایانه ای ممنوع می باشد.*در صورت عدم رعایت قوانین امضا :

- در مرحله اول امضاء کاربر حذف و اخطار تخلف برای ایشان ثبت خواهد شد.
- در مرحله دوم اخطار تخلف برای ایشان ثبت و حساب کاربری متخلف به مدت 3 روز مسدود خواهد شد.
- در مرحله سوم امضا کاربر حذف + ثبت اخطار تخلف و امکان نمایش امضاء برای اکانت فوق بسته خواهد شد.


6- قوانین پیام خصوصی:

1-6: کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال پيغام شخصی در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب ، اكانت آن كاربر در اولين فرصت مسدود خواهد شد.
2-6: استفاده از پیغام شخصی سایت به عنوان ابزاری برای فعالیت های تبلیغاتی ، تجاری ،و نیز ارسال دعوتنامه برای عضویت در سایت های دیگر اکیدا ممنوع می باشد.
3-6: ارسال لینک تاپیک خود به مدیران در پیام خصوصی و پیام های کاربری جهت دریافت سریعتر پاسخ ، مجاز نمی باشد.
4-6: کاربران عزیز در صورت مشاهده تخلفات از طریق پیغام شخصی موارد را مدیریت اعلام فرمائید.مطمئنا برخود کافی با این قبیل تخلفات انجام خواهد شد.- ثبت نام و فعالیت شما کاربران گرامی به معنی مطالعه دقیق و موافقت با تمام قوانین فوق می باشد.
- تمامی کاربران و مدیران ملزم به رعایت دقیق قوانین می باشند.
- حق اصلاح و تغییرقوانین در هر زمان برای تیم مدیریت محفوظ می باشد.